"אני משבצת חדשה, שקוראים לה בתיה שיף"

בתיה שיף צילום: יח"צ
בתיה שיף צילום: יח"צ

בתיה שיף כבר רגילה שמדברים עליה, שמתעסקים בה, מודדים אותה, ועכשיו, גם ששופטים אותה. זה לא אומר שזה נהיה קל יותר. "מה שהכי מרגיז אותי בממסד החרדי, זה השיפוטיות שלא מפסיקה. הם שופטים כל הזמן לפני שמכירים - 'זאת לא דתייה, זו מחללת את השם, זו מחללת שבת'. ואתה לא מכיר אותי בכלל", היא אומרת, "המילים הקשות שנאמרות על אדם בלי להכיר, זה גומר אותי". שיף לוגמת מהדיאט קולה שלה ומהרהרת בכל מה שקרה לה מרגע שידור הפרק הראשון של "המשימה: אמזונס". מאז שחזרה לחייה במושב צפריה, 

הנעים בין אמהות לשני פעוטות, וניסיון לקדם את קריירת הדוגמנות שלה - לא הפסיקה לעניין את סובביה, והיא מתעניינת ברגשות שהיא מעוררת, אולי אפילו התמכרה קצת למשמע שמה. כשנודע לה שהמחזיר בתשובה איתן בגדדי, קרא באחד הכנסים שלו ש"דוגמנית חרדית זה מושג חדש, היא תדגמן גם לנבוכדנצר והמן הרשע במדור השביעי בגהנום", והמשיך עם תאורים על שיפודים בוערים מתחת לרגליה, זה דקר לה קצת בקצות האצבעות, אבל בקטנה. "זה הצחיק אותי, כי מה הוא יודע? אולי אלוהים מת עלי ויטיס אותי לגן עדן ישר? יש לך דיבור ישיר איתו ולא ידעתי?". 

השלב הבא היה להצטרף מיוזמתה לקבוצת וואטסאפ, באמצע רב שיח על בתיה שיף. "היו שם 250 כתבים חרדים שמדברים אחד עם השני, והם כותבים עלי כל מיני דברים, כותבים שאני עושה שימוש ציני בדת ורוצה לקדם את עצמי. כתבתי להם 'מה לעזאזל' ויצאתי מהקבוצה".

לכתבה המלאה>>> mako

תגובות

אולי יעניין אותך גם