שי חי בעד נתניהו: התקשורת בישראל פשטה את הרגל

שי חי
(צילום מסך: ערוץ 2)

תרבות הפייק ניוז בישראל היא אולי הגרועה בעולם.
בחסות ״חופש העיתונות״ הסמרטוטים הנאורים בתקשורת הישראלית מתחמקים מעונש פעם אחר פעם לאחר שהם מסמנים ורודפים אנשים בחיסולים ממוקדים שלא יביישו גם את המאפיונרים הגדולים ביותר. 
תאמינו לי, אני יודע, כי לצערי גם אני הייתי בצד הלא נכון שלהם כמה פעמים בחיי, וראיתי באיזה כישרון ובאיזו עורמה הם תופרים פרשות ומשקרים ללא כל בושה.
כן, לצערי ראיתי מקרוב איך הם משיגים קוראים ,צופים והקלקות, ואיך הם מכריזים מלחמה על אנשים שכל עוונם הוא שהם חושבים קצת אחרת ממה שמצופה מהם במדינת תל אביב.
גבירותי ורבותי שלא תטעו, במשחק שלהם כל האמצעים כשרים.
הצביעות נוטפת, הרוע נשפך החוצה וכיום אדם חכם הוא אחד שיאמר לכם שהוא לא מאמין לדבר שהוא קורא או שומע בתקשורת.
מבלי להיכנס לפוליטיקה ולמרות שידוע שאני לא ימיני בדעותיי, אני רוצה לחזק את ראש ממשלת ישראל ולמסור לו שישאר חזק אל מול הנבלות כי אני בטוח שקשה עד בלתי אפשרי לנהל מדינה כאשר כל שני וחמישי מנסים להפיל אותך.
אני חושב שכיום ברור לרבים שה״עיתונאים״ שטוענים להיות ״מגיני הדמוקרטיה״ מנסים בדרך אגרסיבית להשתמש במעמדם הציבורי בכדי להשפיע על מפת הפוליטיקה בישראל, וזו חברים, לא דמוקרטיה.
בימים טרופים אלו זה כבר לא משנה למי אתה מצביע, ישנן דאגות גדולות יותר כאשר הכוח על דעת הקהל נמצא בידיים לא אחראיות ולעיתים אף אכזריות.
אז, אזרחי ישראל היקרים, הכוח יכול לחזור לידיים שלכם, כל שעליכם לעשות הוא לקחת אותו בחזרה מהממזרים עם החליפות הזולות וכוסות הקפה, איך? היו אנשים חושבים ולא עדר שטוף מוח ובפעם הבאה שאתם קוראים אייטם או צופים בכתבה בחדשות, לפני שאתם מאמינים, קודם תשאלו את עצמכם, מי עומד מאחורי זה ומדוע. 
וזכרו, האמת היא אחת, ובדרך כלל היא שונה מאוד 
ממה שנותנים לכם לשמוע או לראות.

לכתבה המלאה>>> שי חי- העמוד הרשמי Shai Hai

הצטרפו לחדשות בזמן
.

תגובות

אולי יעניין אותך גם