עובדי גולן טלקום פתחו בשביתת פתע
עובדי חברת הסלולר הודיעו על שביתה של יממה במסגרתה נטשו את נקודות החברה ברחבי הארץ. הסיבה: סחבת במו"מ על הסכם קיבוצי. החברה בתגובה: השביתה הוכרזה ללא סיבה, החברה מחוייבת למו"מ

הסערה סביב מכירת גולן טלקום נמשכת: 300 עובדי חברת הסלולר פתחו אמש (ה') בשביתה שתימשך גם היום (שישי) עד שעות הצהריים, בעקבות פיצוץ המו"מ עם ההנהלה על הסכם קיבוצי. השביתה החלה אתמול ב-17:30 ותסתיים היום באותה שעה, ובמסגרתה נטשו העובדים את 44 נקודות החברה ברחבי הארץ. בגולן טלקום מסרו בתגובה כי השביתה כוללת רק את עמדות המכירה, בעוד שהשירות הטלפוני מתנהל כסדרו. עם זאת, לטענת העובדים, חלק מפעילות השירות ל-850 אלף לקוחות החברה מתבצע בעמדות המכירה השובתות.

יניב מזרחי, מנהל חטיבת הארגונים בהסתדרות הלאומית המייצגת את העובדים, הסביר ל-ynet כי הם דורשים מההנהלה לשבת למו"מ אינטנסיבי במטרה לחתום על הסכם קיבוצי, שיבטיח את זכויות העובדים וביטחונם התעסוקתי גם במצב של מכירת החברה.

במכתב שנשלח מההסתדרות הלאומית לבעלי החברה מיכאל גולן, נכתב: "ביום 11.11.2015 וביום 12.11.2015 נערכו שתי ישיבות משא ומתן, אשר כל אחת מהן ארכה שלוש שעות; ובמהלך הישיבות הללו לא התקבל מענה ענייני".


לכתבה המלאה>>> ynet

תגובות

אולי יעניין אותך גם