טלי סיני ריקליס אומרת שחיי העושר לא שינו אותהטלי סיני ריקליס אומרת שחיי העושר לא שינו אותה. הנה, היא נוהגת באותו רכב כבר ארבע שנים, לא קונה ג'וצי מוצ'י ומתרחקת מהחברים, שראו בה "שטר מהלך" • רגע לפני צאת הביוגרפיה שיזמה על בעלה, היא מספרת איך שינה את חייה

טלי סיני ריקליס יורדת מהקומה ה־19 של מגדלי Yoo2 בצפון תל אביב, מניפה את הבלונד הגלי ונוחתת בבית הקפה הטרנדי הסמוך. "אני מאוד לא שייכת לאזור הזה", היא זזה באי נוחות. גם כשהיא מתמקמת בצד, בחצר, מפנה את גבה לרחוב, קשה להתעלם ממנה. השיער המנופח, המשקפיים הגדולים והתנועות העגולות והרכות של פלג גופה העליון מושכים את עיניהם של עוברי האורח. 
המפגש עם המעושרת במיל' מתקיים ערב הוצאת ספר חדש על בעלה בשש השנים האחרונות, המיליונר בן ה־91 משולם ריקליס. את הוצאת הספר יזמה טלי בעצמה, והיא עמלה עליו כבר שלוש שנים. 
"כשהכרתי את משולם לעומק הרגשתי שיש לי פה משימה. הבנתי שמישהו צריך לשאת את האיש הזה על כפיים ולהעלות אותו על במה. השם שלו כתורם מופיע כמעט בכל ארגון - בית הצנחן, הדסה עין כרם, הטכניון - אז למה שלא יידעו את זה?"
בעוד שבועות ספורים ינחת הספר על המדפים, ויתאר בגוף ראשון את חייו של ריקליס: ההתעשרות המהירה והחריגה, הכישרון הפיננסי שהפך למודל לחיקוי, התרומות העצומות לישראל, בסכום מצטבר של מאות מיליוני שקלים, הסיוע למנהיג השחורים מרטין לותר קינג - ולצידם הנפילות, פשיטות הרגל, ההתרסקויות הפיננסיות, החיים האישיים הסוערים, החיבה הנודעת לנשים, הנישואים לזמרת פיה זאדורה, המחלות ועוד.


לכתבה המלאה>>> ישראל היום


תגובות

אולי יעניין אותך גם