"יגידו שאני נראית כמו מייקל ג'קסון, אבל זה בסדר, אני יותר מדי אוהבת את עצמי"

צילום: רמי זרנגר

אימון כושר פרטי, שופינג אינטנסיבי, הזרקות בוטוקס ופן במספרה. לפעמים נעמה קסרי מגיעה לשעה ארבע אחר הצהריים ולא מבינה איך פעם היה לה גם זמן לעבוד. הפתרון: לצאת לחופשה ולדרוש מבן זוגך להציע לך נישואים

נעמה קסרי מתה על טורבנים. בוהקים, נוצצים, מהסוג שראיתם לאחרונה על אלכסיס מ"שושלת". אנחנו סורקות יחד את חשבון האינסטגרם שלה, ומגיעות לתמונה בה היא מופיעה עם בגד ים שלם, צבעוני, זהה לזה שבתה הקטנה דניאל לובשת –ועל ראשה טורבן צהוב תואם. אני מנסה להבין עד כמה פרקטי להסתובב עם אביזר ראש מהודר כזה בבריכה, אבל קסרי מבקשת ממני להפסיק להתעסק בזוטות. "לכולן היום יש טורבן", היא מכריזה בנחרצות, "אל תגידי לי שאת לא רואה כאלה בכל מקום, זה אקססורי אופנתי. מה, הוא לא יפה?".

אז בעולם של קסרי לכולם יש טורבן, וגם נעלים של לובוטין, ומכוניות יוקרתיות ומאמנים אישיים וטיולים קסומים במיקונוס – האי בו קיבלה לאחרונה הצעת נישואים מבן זוגה בשש השנים האחרונות, גל ארז. האלפים העוקבים אחריה באינסטגרם זוכים באופן יומיומי להצצה לחייה הנוצצים, שילוב מפולטר היטב בין "מעושרות" ל"עקרות בית אמיתיות". בתמורה ללייקים הנאמנים שלהם, הם מקבלים בריחה מתוקה ליומיום מוגזם, בוהק, גדול מהחיים. באנגלית קוראים לנשים כמו קסרי "אאוטרייג'ס". בעברית סתם לא מפרגנים.


לכתבה המלאה>>> mako


תגובות

אולי יעניין אותך גם