ויואלדי דפדפן חדש ומבטיח בא לעולם

צילום מסך מאתר ויואלדי
אל שוק דפדפני האינטרנט נכנס בחודשים האחרונים מתחרה חדש - Vivaldi - המתיימר להיות מהיר, רזה ונקי משאר הדפדפנים הפופולריים. את Vivaldi מפתחת קבוצה שמנהליה היו ממייסדי הדפדפן Opera, שקרא לפני יותר מ-20 שנים תיגר על ההגמוניה של אינטרנט אקספלורר של מיקרוסופט, וקנה לו לא-מעט אוהדים, בזכות זריזותו ויכולתו לפעול היטב גם במחשבים איטיים, יחסית.

לדברי המפתחים, הם עסקו כל העת בפיתוח Opera למען הקהילה ובשיתוף פעולה עמה, אך עם הזמן איבד Opera את הרוח השיתופית והקהילתית, והתעורר הצורך ליצור דפדפן חדש ומהיר, אך בד בבד עשיר בתכונותיו, גמיש ושם את המשתמש במרכז. וכך נולד לפני כמה חודשים Vivaldi. הדפדפן החדש נקי ומודרני בעיצובו, ואכן מהיר וזריז. נעשה בו שימוש במנוע גלישה יעיל ועדכני, הוא מאפשר לעשות שימוש רב בקיצורי מקלדת עד כדי גלישה בעזרתה בלבד, ואפשר להתאימו לצרכים הפרטניים ולנוחותו של כל משתמש.

אפשר לסנכרן את Vivaldi עם שאר מכשירי הגלישה שלנו, כך שהסימניות, היסטורית הגלישה וההערות שלנו יופיעו בכל מכשיר. המפתחים מבטיחים להציג בעתיד גם שירות דואר שיהיה קשור לדפדפן. מכיוון ש-Vivaldi נמצא בשלבי פיתוח, המפתחים מבקשים את עזרת הגולשים ואת הערותיהם, כדי לשפר את המוצר היוצא תחת ידיהם. שווה ניסוי ובדיקה. 

אתר ההורדה: לחץ כאן

לכתבה המלאה>>> רשת בתגובות

אולי יעניין אותך גם