חשבנו שכבר ראינו ושמענו הכל בבית "האח הגדול". אבל אז הגיע שי חי והמציא מחדש את חוקי הפורמט

חשבנו שכבר ראינו ושמענו הכל בבית "האח הגדול". אבל אז בא שי חי, מדריך קראטה מצודד עם פה גדול ואמת שחייבת לצאת, והמציא מחדש את חוקי הפורמט • עכשיו, אחרי שהתפרע ונאלץ לעזוב את הבית, הוא מתפנה לסגור חשבון עם כוווולם

שבת בערב. בחדר מספר 435 במלון נווה אילן, שי חי ותניה גרבר מתחילים בהכנות לקראת שידור הפרק שבו הם עוזבים את הבית. מחוץ לחדר שני מאבטחים, שאמורים למנוע הסתננות מעריצים. כדי לעבור מחדר לחדר נאלצים השניים להסתתר באמצעות כובע ומשקפי שמש. "תדע לך שהם ממש אחלה", מסביר לי אחד האורחים. "היינו איתם בכל סוף השבוע, והם באמת נורא מיוחדים".

באולפנים, מרחק מאות מטרים ספורים, עסוקים כוחות משטרה בלמנוע התקהלות מעריצים עם מגפונים. חלקם הגיעו לפה במהלך היום כדי לנסות לראות מקרוב את האליל החדש. שי חי מתעדכן במתרחש ומסרב להאמין. פתאום אפילו הוא, גדול דברני הבית, לא מוצא את המילים.

"אני לא יודע מה להגיד לך", הוא אומר. "אני מניח שזה מחמיא לי. אני שמח שאנשים הצליחו לראות את כל מה שעברתי בפנים, ויש גם כאלה שנוקטים עמדה ולוקחים חלק במהלך הזה. אני באמת חושב שברור כבר להרבה מאוד אנשים, שכל מי שייצא מהבית הזה לא באמת יהיה המנצח".


לכתבה המלאה>>> ישראל היום


תגובות

אולי יעניין אותך גם