בנימין נתניהו: פגישה נפלאה עם נשיא ברזיל הנבחר ז׳איר בולסונארו

בנימין נתניהו
צילום: מסך

אם מישהו רוצה הוכחה נוספת שהפכנו את ישראל לכוח עולמי עולה - בואו לברזיל!

רעייתי שרה ואני, יחד עם המשלחת הישראלית כולה, נפעמנו מההתרגשות העצומה, החום והאהבה שבהם התקבלנו בברזיל. תושבי ריו מריעים ברחובות והקהילה היהודית יצאה מגדרה. אני גאה שבשליחותכם ובהזמנת נשיא ברזיל אני עורך את הביקור ההיסטורי הראשון של ראש ממשלה ישראלי בברזיל.

הנשיא ז׳איר בולסונרו העניק לי את המדליה הגבוהה ביותר שברזיל נותנת למנהיג זר. הודתי לו ואמרתי לו שזו מדליה עבורכם אזרחי ישראל.

הוא הגדיר את היחסים החדשים בין המעצמה הענקית ברזיל לישראל כיחסים בין אחים. הוא אמר לי שהוא מלא הערצה להישגים הכלכלים, הטכנולוגיים והביטחונים של ישראל, ושהוא מתכוון להנהיג את ברזיל באותה הדרך שהובלתי את ישראל.

הקשרים שכבר יצרנו בביקור הזה - בכלכלה, בביטחון ובמדיניות החוץ - יובילו ליותר מקומות עבודה חדשים בישראל כדי לייצא לשוק הברזילאי הענק, להגדלת התיירות מברזיל לישראל, ולשינוי ביחס של ברזיל כלפי ישראל באו״ם ובפורומים בינלאומיים אחרים.

הזמנתי את הנשיא בולסונרו לביקור ראשון בישראל בחודשים הקרובים והוא נענה בחפץ לב.

אגב, בנו אדוארדו, שהיה בביקור בישראל ולבש בגאווה את מדי צה״ל וחולצה ועליה סמל המוסד, שילב לא מעט מילים בעברית כששוחחנו. ככה נראית ידידות אמת!לכתבה המלאה>>> Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו

הצטרפו לחדשות אמת
.

תגובות

אולי יעניין אותך גם