מאור אדרי: על אביב גפן. "לא יכול לשמוע אותו. לא אוהב את האישיות שלו ולא את הקול שלו

הוא היה הזמר המזרחי הראשון שפרץ דרך היוטיוב (ולא מהשמעות ברדיו), הספיק להוציא חמישה אלבומים, מילא את האמפי בקיסריה, מצפצף על התקשורת (היא פספסה אותי") ונהנה מהמרצדס ומהבריכה הפרטית (ביחידת הדיור הצמודה לבית הוריו) • ברוכים הבאים לעולם של מאור אדרי

ברוב הבקרים מתעורר מאור אדרי ביחידת הדיור במפלס העליון של בית הוריו, בקצה המערבי של רמלה. בית פרטי שנבנה בצמוד לבית כנסת ונראה מפואר ומטופח מאוד בהשוואה לשאר הבתים ברחוב.בחצר האחורית חונה הג'יפ הלבן הענקי של אדרי, ולצידו מרצדס שחורה של אחיו, עמי, שמנהל לו את הקריירה כבר חמש שנים. לידם חונה הוואן שמסיע את אדרי ואת נגניו להופעות כמעט מדי ערב. ומאחור, כמו בפרסומת ללייף סטייל של זמרים מצליחים, מנצנצת בריכה פרטית, שבה נהנה אדרי להשתכשך ולהשתזף.
אכן, החיים מאירים פנים לאדרי בן ה־28. לא מובן מאליו למי שגדל בצל הפרעת קשב ושעד לפני שנים אחדות נחשב לסוס שחור, שמעטים בתעשיית הזמר הים־תיכוני הסכימו להמר עליו. היום, עם קהל מעריצים קנאי, נוכחות מרשימה ברשתות החברתיות ולהיטים שהפכו אותו ליוצר נחשב, אדרי בפסגה, חובק אהבה חדשה שאיתה הוא מתכנן להתמסד: חברתו בשבעת החודשים האחרונים, נאור פוני (23).

לכתבה המלאה>>> ישראל היום

הצטרפו לחדשות אמת
.

תגובות

אולי יעניין אותך גם