"איך הגיע נוני מוזס לאן שהגיע ואיך דירדר איתו את 'ידיעות אחרונות' למקומות רעים"

נוני מוזס
(נוני מוזס-צילום מסך: ערוץ 1)

איך הגיע נוני מוזס לאן שהגיע ואיך דירדר איתו את "ידיעות אחרונות" למקומות רעים • הבעיות של בנימין נתניהו בחקירה • על מה דילג מנדלבליט במסיבת העיתונאים • וגם: נזקי פרקליט המדינה, שי ניצן, נמשכים: העיסקה השערורייתית עם החולה המדומה, העבריין קובי בן גור

הכותרת של העמודים האלה עלולה להטעות: השורות האלה אינן הספד ל"ידיעות אחרונות", אינן רקוויאם לעיתון שבו עבדתי 32 שנה. אין בי שמחה לאיד לנוכח מה שנחשף בשיחות הסודיות המוקלטות שקיים ראש הממשלה בנימין נתניהו עם מו"ל העיתון ארנון (נוני) מוזס. להפך: יש בי צער על מה שקרה.

יש בי צער כי "ידיעות" הוא עדיין עיתון חשוב; כי לצד קבוצה קטנה של עיתונאים מגלגלי עיניים, יש בו עדיין עשרות עיתונאים ועורכים ראויים, חלקם ידידים שלי, שליבי ליבי איתם. יש בי צער כי במדינה דמוקרטית חייבת להיות תקשורת חזקה, מבקרת, נושכת כשצריך, גם אם בנימין נתניהו, כמו שני קודמיו, ממש לא אוהב זאת.

אני כותב את הפרומו הזה מסיבה נוספת - עיקרית בעיניי: איך שלא קוראים את הטקסטים של פגישות הפיסגה שהתקיימו בין נתניהו למוזס - מעבר לחשדות הפליליים החמורים הלקוחים ממגרשי התן וקח - מגיעים למסקנה אחת: בשיחות האלה ניסו בעצם שני החשודים - כל אחד בדרכו, כל אחד לצרכיו - להחליש את שני העיתונים הגדולים.


לכתבה המלאה>>> ישראל היום

הצטרפו לחדשות בזמן
.

תגובות

אולי יעניין אותך גם