העיניים של המדינה

הוא לא בקטע של סטוצים, מוכן לשקול צילום בעירום תמורת צ'ק עם שש ספרות (בדולרים) ומספר שתמונה באינסטגרם שלו נמכרת באלפי שקלים ("אבל הכל עם חשבונית")• רון אלוף, הדוגמן המודח מ"הישרדות" וזוג העיניים הכי מהפנטות על המסך, מדבר על הכל (ולא בגוף שלישי)

שלושת החודשים האחרונים העמידו את רון אלוף על האולימפוס. הדוגמן שהגיע ל"הישרדות" כמתמודד אנונימי הפך לשם הכי חם בתעשייה. ברחוב עוצרים אותו לסלפים, בפייסבוק שולחים לו הצעות מגונות, מדורי הרכילות הפכו אותו לאורח קבוע, ונינט טייב הצטלמה איתו לקמפיין נועז. אוטוטו הוא יחגוג גם 100 אלף עוקבים באינסטגרם.
"זו תחושה מדהימה", הוא מחייך. "כל היום תגובות וטלפונים, המון הצעות עבודה, הקריירה התעוררה, הצעות לשיתופי פעולה עסקיים. היה לי שוק מזה.
"אני מודה שלא קל להסתובב ברחוב, ופתאום מחבקים אותך ומבקשים להצטלם איתך. המזל שלי הוא שיש לי הרבה חברים מהתחום, והם יודעים לקבל אותי לעולם הזה.
"אני כל הזמן חושב איך להישאר בתודעה גם אחרי 'הישרדות'. לא לתת לדבר הזה להיגמר. אני לא מסתפק ב־15 דקות תהילה".
אלוף (23) מתנשא לגובה 1.87 מטרים, ו־78 הקילוגרמים שלו מפוזרים בפרופורציה מושלמת על גופו. תוסיפו את העיניים הירוקות הנדירות ואת הפנים המפוסלות, וקיבלתם כרטיס ביקור מנצח. 
"היופי פתח לי דלת לעולם הדוגמנות, ובהמשך פתח לי דלת בעולם העסקים וב'הישרדות'. היופי עוזר לי, אז למה לא להשתמש בו? לאחד יש פה, לאחד יש כריזמה, ולאחד יש גוף. אני מנצל את זה למקומות שאני צריך לנצל".


לכתבה המלאה>>> ישראל היוםתגובות

אולי יעניין אותך גם