העימות בין רון שובל ומושיק גלאמין מגיע לשיאהעימות בין רון שובל ומושיק גלאמין מגיע לשיא, החולצה של עומרי כוכבי נקרעת לגזרים ומיטל דוהן נפרדת מהאי. זה מה שקרה בפרק היותר מדי ארוך של "הישרדות"

כולם עדיין כאן? יופי. כי פשוט בוואינט עלה מבזק לפני כמה שעות שמבקש מתושבי רובע המארה בפריז להסתגר בבתיהם. ואני יודע כמה הבלוג הזה פופולרי ברובע המארה. הצרפתים האלה קצת איבדו פרופורציה. שינסו להיכלא באי בודד עם בן יהב ואז יראו מה זה מאבק בטרור ומהי הישרדות אמיתית.

אחרי שמיטל הודחה ורון שובל ודנה ברגר רבו אחד עם השני, קויופה חוזרים למחנה. "אני לא עשיתי לו שום דבר", טוענת דנה. מושיק מתקשה להאמין להתנהלות של רון שובל במועצת השבט, "אני בהלם", הוא פועה. בסוף כל אחד מהצדדים עומד בים ומסתכל על השני. פרקטי.

בבוקר יום 7, כולם ישנים. כולל מיטל הזומבית. זוכרים שבזמנו כל הוראקן גילו את בן הזומבי? אז עכשיו זה שוב קורה עם מיטל. "בין החיים לבין הזה…", מתאר עומרי הכוכב. "החיים לא כל כך רעים מחוץ למשחק", מתפייטת מיטל ובטסטה ראשונה היא מודה שלא היה לה כוח להאזין לשיגולי השכל של חבריה לשבט. אולי שפטנו אותה מהר מדי. בינתיים בהוראקן, כולם ממשיכים לגווע ברעב. טילטיל מתקשה לאכול קוקוס וכולם מרחמים עליו. כולם חוץ מעומר אנליסט.


לכתבה המלאה>>> וואלהתגובות

אולי יעניין אותך גם