למה אמרה לא לסצנת סקס עם עוז זהבי ומה צריך לקרות כדי שתצטלם בעירוםצמודה לבעלה 24 שעות ביממה, מתרגלת את האנגלית ולא מפסיקה להתגעגע: החיים החדשים של הדוגמנית שיר אלמליח בנכר

שיר אלמליח הגיעה לבית הקפה לפניי. "רציתי להספיק לאכול", היא מסבירה, ובמקביל מבקשת מבעלה אלרואי כהן להחזיר את הלחם שהזמין בשבילה. "אני שומרת תזונה ואוכלת מסודר".

לא עוברות חמש דקות, והיא מוותרת גם על הסלט. "יש גבול לכל תעלול, וקינואה זה חתיכת תעלול. אף פעם לא הבנתי איך אפשר לאכול את זה".
כשאנחנו עוברים לאזור שקט יותר, כהן נשלח להביא לה קפה, ואלמליח - מטר שבעים ושלושה ס"מ על 52 ק"ג - חושפת בפניי את האקססורי החדש שטמון בתיק המעוצב שלה: גז מדמיע. "אני מפחדת. היום אתה לא יודע איפה זה יכול לתפוס אותך".

איך זה מרגיש להיות בארץ כשהמצב הביטחוני לא טוב?
"אני מאוד חרדה. כל האנשים הכי יקרים לי נמצאים כאן, וזה לא משנה על איזה סט אני אהיה או באיזו פגישה, אני תמיד דואגת להיות מעודכנת". 
בשנה האחרונה החליטה אלמליח לנסות את מזלה מעבר לים. עד היום כבר הספיקה להצטלם בקייפטאון לשערים של "GQ" ו"קוסמופוליטן", להשתתף בלוס אנג'לס בתצוגה של GUESS, להצטלם בניו יורק להפקה של ורסאצ'ה, ובשבועות הקרובים תצלם במילאנו עוד קמפיין להלבשה תחתונה. משם תנדוד למיאמי.


לכתבה המלאה>>> ישראל היום


תגובות

אולי יעניין אותך גם