איך הפך אסף גרניט מדמות מפחידה למאמי לאומי?

צילום באדיבות רשת

בגיל 37 אסף גרניט חתום יחד עם קבוצת מחניודה על הצלחתה המסחררת של מסעדת פאלומר הלונדונית .במקביל, הפך להיות המאמי החדש של הרחוב הישראלי והוא לא ממש בטוח איך כל זה קרה לו. ראיון עם כוכב "מהפיכה במטבח"

בגיל 37 אסף גרניט הפך להיות המאמי החדש של הרחוב הישראלי והוא לא ממש בטוח איך זה קרה לו, במיוחד בשל העובדה שהוא מעיד על עצמו שהוא לא בן אדם נחמד במיוחד (תפיסה שמתבררת מהר מאוד כשגויה, כמובן). ארבעה פרקים בלבד (מתוך חמישה שצולמו) מהדוקו-ריאלטי החדש של רשת "מהפכה במטבח" עלו לאוויר בתזמון מושלם בו כולנו מחפשים קצת אקספיזם. בתכנית אין טובים ורעים, וכל הצופים מגוייסים לאותה מטרה - שהמסעדה תינצל. עמודי התווך הללו של התכנית הפכו את גרניט למשיח של עולם המסעדנות, ושל הציבור בישראל, ששם בצד את החדשות המדכאות ומשאיר את הסכינים במקומם הטבעי - במטבח.

ההצלחה של "מהפכה במטבח" היא המשך ישיר של השנה המדהימה שעברה על גרניט. מסעדת פאלומר של קבוצת מחניודה הוכתרה כמסעדה הטובה ביותר בלונדון בשלושה עיתונים שונים ומכובדים. GQ, אובזרבר והפרס האחרון מהגרדיאן. "בגרדיאן זו הייתה בחירה של הקהל בהצבעות אינטרנט, אז זה בכלל מחמיא בטירוף".


לכתבה המלאה>>> וואלה


תגובות

אולי יעניין אותך גם