מוכר לכם מפעם? לא תאמינו איפה ראיתם את מתמודד "הישרדות"


 צופים שראו את עומר רוזן מזיע ב"הישרדות" ולא הבינו את תחושת הדה-ז'ה-וו, כנראה לא יופתעו לגלות שהגברבר כבר ניסה את מזלו בעולם הריאליטי. רמז: זה כלל כמה נשים וחדר חושך

כבר הוצאתם את הבנדנה מהבוידעם והתרגלתם לנוכחותו של גיא זוארץ על המסך -  עכשיו, רגע אחרי שהעונה החדשה של "הישרדות" עלתה על המסך, זה הזמן לשלוף את השלדים מארונם של המתמודדים. אם את השורדים הידועים יותר, בהם טיטי איינאו או רון שובל, אתם מכירים - העונה כוללת גם תשעה משתתפים "אנונימיים". בערך. 

 למה רק בערך? ממש כמו את מושיק גלאמין ודנה ברגר, גם את עומר רוזן, הגברבר המסוקס עם שיער הארוך (על תקן "נועם טור 2015"), ייתכן שאתם זוכרים מהמסך הקטן. בן ה-33 שהוצג בפני הצופים כקיבוצניק בעברו ומנהל השקעות בהווה, לא אמור להיות שייך לקבוצת ה'אנונימוס', כי לפני מספר שנים השתתף בתכנית ריאליטי אחרת של רשת, אותה הזכיינית שמשדרת את העונה הנוכחית של השורדים.


נכון, רוזן לא השתתף בסתם תכנית ריאליטי טראש. בעוד שהשורד טילטיל זכה לפרסום שלו ב"המירוץ למיליון", ג'ני צרוואני השתתפה בתכנית "אימהות" ורוסלנה רודינה קיבלה את תפקיד חייה כאישה לצדו של אייל גולן - אחד המתמודדים הבולטים בפרק הראשון של "הישרדות" פשוט ניסה למצוא אהבה במסגרת "דייט בחשכה".


לכתבה המלאה>>> מעריב


תגובות

אולי יעניין אותך גם