בקשת עיקול של 4.7 מיליון שקל על גולן טלקום: לא העבירה תשלומי קישוריות למתחרה

מיכאל גולן (צילום ron)


" ישנו חשש כי גולן תחסל את עסקיה ותשאיר הנושים שלה בלי יכולת פרעון", נכתב בבקשה טלזר הפעילה עד לאחרונה שירותי תוכן סלולרים, והתפרנסה מדמי קישוריות נכנסים לאותם קווים

צרות בצרורות לגולן טלקום. חברת טלזר (עזי תקשורת) הגישה לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה לצו עיקול זמני על חברת גולן טלקום בשווי של 4.7 מיליון שקל. טלזר הפעילה עד לאחרונה שירותי תוכן סלולרים, והתפרנסה מדמי קישוריות נכנסים לאותם קווים. מדובר בעיקר בקווי מידע ותוכן של חרדים - שירות שהופסק בהוראת המדינה באוגוסט האחרון.

עד אותה נקודת זמן השירות היה חוקי ומפעילות הסלולר שילמו לחברות שאירחו את קווי התוכן האלו. רק גולן לא - היא החליטה לא להעביר את דמי הקישוריות האלו. יש לציין כי במסגרת ההליך פנה עורך הדין של גולן טלקום, גד מינא, למשרד התקשורת וביקש הבהרה לגבי חוקיות השירותים והאם יש חובת תשלום. בתשובה מה-18 במאי הבהיר מנכ"ל משרד התקשורת כי על אף שהמשרד פועל לסגירת קווי התוכן במתכונתם הנוכחית, הם לעת עתה חוקיים ויש לשלם את דמי הקישור. "נבהיר כי החלטת המשרד, ככל שתעמוד בעינה (לסגור את הקווים, א"ז), תחול רק ממועד הכניסה לתוקף של תיקוני הרישיונות ואילך ולא תחול על התקופה שקדמה לתיקון הרישיונות", כתב המנכ"ל דאז אבי ברגר.


לכתבה המלאה>>> themarker


תגובות

אולי יעניין אותך גם