סלקום רוכשת את גולן טלקום תמורת 1.17 מיליארד שקל

צילום: ron


חשיפת כלכליסט: חודשיים וחצי לאחר שגולן טלקום הודיעה שהחברה עומדת למכירה, נחתמה אתמול העסקה. סלקום תוותר לגולן על חוב של 450 מיליון שקל. גולן טלקום לקחה על עצמה את החזר החוב שלה למשרד התקשורת, 270 מיליון שקל

חברת סלקום רוכשת את גולן טלקום, כך נודע ל"כלכליסט". בעסקה שנחתמה אתמול (ד'), נקבע שסלקום תשלם לגולן טלקום סכום של 1.17 מיליארד שקל. סכום זה איננו כולל חוב של כ־450 מיליון שקל שגולן חייבת לסלקום, וסלקום למעשה מוחלת עליו כך שהעלות האמיתי של העסקה עבור סלקום היא כ־1.6 מיליארד שקל, או 400 מיליון דולר. עוד נקבע, שגולן טלקום תיקח על עצמה את החזר החוב שלה למשרד התקשורת בהיקף 270 מיליון שקל.

העסקה הושלמה לאחר שבסוף אוגוסט הודיעה גולן טלקום כי היא מחפש רוכש וזאת על רקע המלכוד הרגולטורי שבה נמצאה. במאי 2014 חתמה החברה על הסכם לאיחוד רשתות עם סלקום, שאיפשר לגולן להשתמש באתרי השידור שלה. בעקבות ההסכם, החלה גולן טלקום לפרק את האתרים העצמאיים שהקימה עד אז, מהלך שאמור היה לחסוך לה 90 מיליון שקל בשנה.


לכתבה המלאה>>> ynet


תגובת גולן טלקום בפייסבוק
תגובות

  1. עשו עלינו סיבוב

    השבמחק
  2. רמי לוי תקשורת החליט לעשות צחוק ממיכאל גולן והודיע: "המהפכה שלהם הסתיימה, המהפכה שלנו ממשיכה!" ויוצא במבצע אטרקטיבי של מחיר מובטח לשנה של שיחות, SMS וגלישה ללא הגבלה. מהפכת הסלולר לא נגמרה ולא הייתה שום סיבה שהיא תיגמר.

    http://bit.ly/1O8Ep0R

    השבמחק

פרסום תגובה

תודה על התגובה

אולי יעניין אותך גם