"התמונות החושפניות הן לא לנצח. זה העסק שלי"

חן טל (צילום: אסי גל)

אם אתם לא מכירים אותה, נחמד שיצאתם לרגע מתחת לסלע שתחתיו גרתם בשנים האחרונות. ואם אתם מכירים אותה, שכחו לרגע ממה שחשבתם. חן טל – בעלת חנות לבע"ח, סמל פמיניסטי בהתהוות, וכנראה כוכבת הרשת הגדולה בישראל – בראיון על בעלי חיים, עסקים, וכמה מילים על אלנבי 40

אז לחן טל יש חנות לחיות מחמד, קוראים לה 'בית הכלב' והיא בפתח תקוה. טל גם ממש טובה בלנהל אותה, אבל אני בספק אם מישהו יקרא את הכתבה הזו כדי לשמוע על המבצעים שלה. עם כל האלנבי 40 וההטרדות המיניות בכל מקום, חן טל היא אדם ממש מעניין לדבר איתו כרגע. אבל כל דבר בשעתו, קודם כל אני מגיע לחנות, ואותי לפחות מעניינים דברים אחרים.

תמיד תהיתי אם אנשים פותחים חנות חיות רק כי זה עסק טוב, או שממש יש להם עניין בחיות?

"אני לא יודעת להגיד על כולם, אבל אצלנו זה ממש עניין של אהבת חיות. את החנות יש לנו כבר שנים. אבא שלי היה ילד טבע כזה, ויום אחד הוא החליט שהוא רוצה לפתוח מספרת כלבים ופתח אותה ממש פה. לא היו לו מתחרים באיזור. אני מדברת איתך על שנות ה-80, לא כמו היום שיש המון ספרים. לאט לאט אנשים שהגיעו לספר את הכלבים גם התחילו לשאול על מוצרים אחרים – מזון, מחסומים, דברים כאלו. אבא שלי הבין שיש פה צורך ממשי, התחיל לייבא מוצרים באופן אישי, והמספרה הפכה לחנות חיות".


לכתבה המלאה>>> כלכליסט


תגובות

אולי יעניין אותך גם