צפו: בתי הספר הנוצריים שמבקשים תמיכה ממשלתית צועדים לצלילי המנון פלסטין

מה באמת קורה בבתי הספר הנוצריים שזועקים לקיפוח של המדינה ושובתים כבר חודש ימים? "ניוז חיפה קריות.נט" חושף משכורות מנהלים מנופחות לפי 6 ממשכורות מנהלים במשרד החינוך. בתי ספר נוצריים שעורכים טקסים עם המנון ודגלי פלסטין, וגם: משטר דיקטטורי והפחדה של מנהלי בתי הספר הנוצריים

כבר חודש ימים שובתים בתי הספר הנוצריים בישראל על כל 33 אלף התלמידים שבהם.
אלא שלידי "ניוז חיפה קריות.נט" הגיע המתווה שמשרד החינוך וממשלת ישראל הציעו לבתי הספר ואלו דחו אותו. מדוע? לפי גורמים במשרד החינוך, בבתי הספר הנוצריים לא רוצים שתיערך כל ביקורת במה שנעשה בספרי החשבונות שלהם ובתכנית הלימוד.
לידי "ניוז חיפה קריות.נט" הגיעו שני סרטונים בהם נראים תלמידי שני בתי ספר נוצריים כשבאחד הבוגרים יורדים לטקס הסיום לצלילי ההמנון הפלסטיני ובשני מורים ותלמידים עטופים בדגל פלסטין בכינוס תלמידים.
אותם בתי ספר נוצריים, לפי גורמים במשרד החינוך, הם היחידים בכל המדינה שמעולם לא נערכה כל ביקורת בהם ובתכניות הלימוד שלהם או בספרי החשבונות שלהם, כמו שנהוג בכל בתי הספר בארץ. הביקורת לא נערכה, כך מסתבר, מאז קום המדינה. הסיבה? לפי גורם במשרד החינוך: "הם הפעילו לחצים מצד הוותיקן ומצד דיפלומטים שמדינת ישראל לא תכנס ותערוך בהם ביקורת מצד אחד, ומצד שני הם מבקשים מאיתנו כל הזמן תקציבים בלי ביקורת".


לכתבה המלאה>>> newshaifakrayotתגובות

אולי יעניין אותך גם